<

 1. EĞİTİMLİ İNSAN GÜCÜ

  DQE olarak, eğitimli insan gücünün öneminin farkındayız. Bu nedenle kaynaklarımızın önemli bir kısmını personelimizin kişisel gelişimi ve mesleki eğitimleri için kullanarak, sektörümüzde seçkin bir yere sahip personel profilini yarattık.

 2. ÇALIŞAN MUTLULUĞU

  Çalışan mutluluğunu sürekli üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. İnanıyoruz ki; hizmet üreten bir işletmede insandan daha değerli birşey yoktur.

 3. NİTELİKLİ DONANIM

  DQE, yetişmiş insan gücü ile beraber son teknoloji teçhizatları en doğru şekilde kullanarak doğru ve güvenilir bulgular elde eder. Bunlar DQE'nin uluslararası marka değerini artıran unsurlardır.

 4. SEKTÖRE KATKI

  DQE, dünyadaki birçok yeni teknolojinin ülkemizde kullanılması ve yaygınlaşmasına öncülük ederek sektörün gelişmesine katma değer üretir.

 5. ZAMANI VERİMLİ KULLANIM

  DQE, geniş muayene kapsamı ve yaygın mobilizasyon ağı sayesinde müşterisine en yakın ekibi yönlendirerek daha hızlı sonuç alınmasını sağlar.

 6. SÜREKLİLİK VE SAMİMİYET

  DQE'nin müşteri ilişkilerinin temelini "süreklilik ve samimiyet" kavramları oluşturur. Bu nedenle müşterimizin menfaatini ve beklentilerini en önde tutarız.

 7. TARAFSIZLIK VE GÜVENİLİRLİK

  DQE, hizmetlerini gerçekleştirirken tarafsızlığı ve güvenilirliği hakkında kuşku oluşturacak eylemlere izin vermez.

 8. SOSYAL SORUMLULUK

  DQE, çok sayıda sosyal sorumluluk projesi geliştirerek ülkesine ve toplumuna katkı sağlamaktadır.

 9. KURUMSAL KİMLİK

  DQE olarak, her işletmenin kendine özgü kurumsal kimliği ve kişiliği olduğuna inanıyoruz. Yukarıda adı geçen özellikler de DQE'nin kurumsal kimliğini oluşturmaktadır.

botão whatsapp