KAYNAK MÜHENDİSLİĞİ

KAYNAK PROSEDÜRÜ VE YÖNTEM ONAYI

DQE, kaynaklı imalat ve montaj süreçleriniz için anahtar-teslim hizmet sağlamaktadır. Kaynak yöntemlerinizin güvenilirliğinden emin olmak tüm projelerin başlangıç noktası olmasının yanı sıra, hem kurumunuzu risklerden korur, hem de rekabet gücünüzü arttırır.

Kaynak ve metalürji mühendislerimiz müşterilerimizin üretim kapsamı aralığı için maliyetler açısından en efektif kalifikasyon ve test gereklerini belirler. Gerek görüldüğünde kaynakçı ile birlikte iyileştirme amaçlı çalışarak proseslerinize katma değer üretir.

Tüm gözetim, muayene ve test aşamalarını uyguluyor ve bütün hizmet sürecini yürütüyoruz. Test parçalarınızı teslim alıyor ve 24 saat içinde NDT işlemlerini tamamlayıp, sonuç veriyoruz. Tahribatlı testleri 17025 akreditasyonlu partner laboratuvarımızda gerçekleştiriyor, tüm süreci gözlemleyerek takip ediyoruz.

Tüm kaynak prosedürü kalifikasyon hizmetlerimiz akredite edilmiştir ve uluslararası kabul görmüş standartlara uygun olarak gerçekleştirilir. Bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla aşağıdaki standartlara göre tüm muayene sürecimiz prosedürlerle tanımlı ve personelimizin eğitimleri tamdır :

EN ISO 15609, EN ISO 15613, EN ISO 15614 series, EN ISO 11970, EN 13134, ISO 14555, AD 2000, ASME SEC IX, API 1104, AWS D1.1, AWS D1.5

WPQ HİZMETLERİ İÇİN NEDEN DQE?

  • Tek sözleşme ile anahtar-teslim hizmet
  • Maliyetler ve zaman açısından sizin için en efektif kalifikasyon ve test gereklerini belirler
  • Hızlı çözüm sağlar – test parçalarının teslim alınmasından sonra 10 gün içinde tüm işlemler tamamlanır
  • Kaynak prosesinizde yaşanabilecek sorunlar için uzman kaynak mühendisleri ile ve kaynakçılarınızla çalışarak çözüm üretir

 

HİZMET KALİTESİ VE TEKNOLOJİYE ULAŞIN!

botão whatsapp